یازدهمین رده بندی رمزینه کشور چین: ای او اس اول، ترون دوم، اتریوم سوم و بیت کوین پانزدهم

چین در تاریخ 22 مارس آخرین رده بندی حمایت شده توسط دولت را منتشر کرده است، بیت کوین (BTC) در جایگاه پانزدهم باقی ماند، در حالی که EOS برتری خود خود را حفظ می کند. ترون (TRX) در ماه فوریه پس از گذشتن از Ethereum یا (ETH) دوم شد.

رتبه بندی ارزهای رمزینه توسط مرکز اطلاعات و صنعت چین (CCID) در ماه می سال گذشته برای اولین بار اعلام شد. در این فهرست، EOS به عنوان بلوک چینی با رتبه بالا، جایگاه اول خود را از ژوئن 2018 حفظ نموده است.

china crypto rankings, bitcoin

شاخص ارزیابی فناوری کل شبکه جهانی CCID در یازدهمین نسخه خود Tron را در دومین جایگاه قرار می دهد، همانطور که در نسخه دهم نیز همین رتبه را از آن خود کرده بود. نسخه نهم این گزارش Ethereum را در نقطه دوم قرار داده بود، در حالی که Tron هنوز حتی در لیست موجود نبود.

همچنین در نسخه دهم بیت کوین از جایگاه پانزدهم به جایگاه سیزدهم ارتقا یافت که در این نسخه دوباره دو قدم به عقب بازگشت.


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *