آرتور هیز، مدیر عامل شرکت بیتمکس، بیت کوین حد 10،000 دلار را در سال 2019 تست خواهد کرد.

آرتور هیز، مدیر عامل شرکت بیتمکس، می گوید بیت کوین حد 10،000 دلار را در سال 2019 تست خواهد کرد.

آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت پلت فرم معاملاتی صرافی بیتمکس، پیش بینی کرده است که بیت کوین (BTC) در سال جاری به قیمت 10،000 دلار قیمت هم برسد. هاس پیش بینی های خود را در یک خبرنامه منتشر شده در تاریخ 22 مارس به اشتراک گذاشت.

به گفته هیز، بهبود بازار در اوایل فصل چهارم سال 2019 آغاز خواهد شد. هاس گفت:

ریزش 2019 شاید بیشتر هم باشد اما بازار به 10،000 دلار می رسد. این مانع روانی بسیار مهمی است. و به نظر من 20،000 دلار حد بازیابی نهایی است. با این حال شاید 11 ماه طول بکشد تا از 1000 دلار به 10،000 دلار برسد. اما کمتر از یک ماه از 10،000 دلار تا 20،000 دلار خواهد رسید و شاید دوباره به 10،000 دلار رسید.

پیش از این در ماه مارس، پژوهشگر BitMEX نشان دادن که گره کامل Ethereum Parity دارای یک “اشکال بالقوه” است که گزارش می دهد که گره Parity “گاهی اوقات گزارش می دهد که در هماهنگ شده، با وجود اینکه چند صد هزار بلوک قبل زنجیره می باشد.” نویسندگان ادعا می کنند که در برخی موارد ممکن است یک اشکال مطرح شده توسط یک مهاجم مورد سوء استفاده قرار بگیرد، اما اظهار داشت که این امر “بسیار بعید است” رخ دهد.

در ماه ژانویه، BitMex تحقیقاتی را منتشر کرد که نشان می دهد ارزش مشترک تمامی توکن هایی که پروژه های تحلیلی به تیم های خود اختصاص داده اند از زمان انتشار هر کدام از توکن های شخصی تا حدود 5 میلیارد دلار به 24.2 میلیارد دلار رسیده است.

BitMEX گفت که بازار نزولی 2018 باعث حدود 54 درصد ضرر به بازار شد، به همراه 1.5 میلیارد دلار انتقال به آدرس های خارجی و عوامل دیگر که باعث کاهش بیشتر پروژه ها شد، به حساب می آید. این گزارش همچنین خاطر نشان کرده که حداکثر ارزش توکن تاریخی تحت کنترل تیم های موجود در این زمینه با در نظر گرفتن قله قیمت هر یک از سکه ها، بیش از 80 میلیارد دلار بوده است.


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *