تحلیل قیمتی اتریوم – در حال آماده سازی برای صعود

اخیرا ما شاهد حرکت صعودی خوبی از قیمت 114 دلاری اتریوم در برابر دلار آمریکا بودیم. جفت ارز ETH / USD سطح مقاومت 128 دلار و 130 دلار را شکست که سطح 130 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته قیمت بود. پس از آن قیمت بیش از 140 دلار قیمت رفت و سقف 146.95 دلار را تشکیل داد. سپس یک اصلاح نزولی زیر سطح 140 دلار تشکیل داد پس از آن فروشندگان توانستند قیمت را به پایین تر از سطح فیبو 23.6٪ حرکت که از کمترین 114 دلار به بیشترین 146 دلار بود بازگرداندند.

با این حال، این کاهش توسط حمایت 130 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته محافظت شد. علاوه بر این، سطح اصلاح فیبو 50٪ از آخرین حرکت به عنوان سطح حمایتی حمایت کرد. اگر یک شکست نزولی زیر میانگین 100 و سطح 130 دلار بوجود آید، می تواند کاهش بیشتری بوجود آید. در مقابل، مقاومت قوی در حدود 138 تا 140 دلار وجود دارد و همینطور خط روند نزولی کوتاه مدت با مقاومت 138 دلار در نمودار ساعتی ETH / USD وجود دارد. پس می بایست این ارز را به صورت دقیق دنبال کنیم تا ببینم کدام یک از سطوح را می تواند بشکند و به آن وارد شود.

Ethereum Price Analysis ETH Chart
ETH/USD 1H Chart

برگرفته از: نیوز BTC

این مقاله یک مقاله با ترجمه خودکار است که ممکنه دارای ایراداتی در ترجمه باشد. برای مشاهده کامل متن به زبان اصلی به منبع مراجعه کنید.

برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم و خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. همچنان شما می توانید با استفاده از بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و فروش ارزهای رمزینه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *