بنیان گذار ارز رمزینه بزرگ اتریوم، “کف قیمتی ارزهای رمزینه” را اعلام کرد

جوزف لوبین، بنیان گذار ارز رمزینه بزرگ Ethereum (ETH)، در 21 دسامبر در توییتر خود “کف قیمتی ارزهای رمزینه” را اعلام کرد.

طبق گفته لوپین، “بازار نزولی رمزینه” که دلیل آن ترس سرمایه گذاران، عدم اطمینان، شک و تردید که به ویژه از طریق رسانه ها و مفسران اجتماعی حاصل شد، خاتمه یافته است.

در ادامه این توییت، بنیانگذار شرکت نرم افزاری نرم افزار اتریوم بلاک چین متمرکز بر شرکت ConsenSys به وضوح به شرکت های خود اشاره کرد و تعدیل نیرو خود را به صورت شفاف گزارش داد.

“ConsenSys سالم باقی می ماند و در تعادل دوباره اولویت ها و فعالیت هایی است که حدود 9 ماه پیش آغاز شده است.”

او اظهار داشت که Consensys همچنان در پروژه ها – در نقش آن به عنوان یک انکوباتور تکنولوژی و یک شرکت سرمایه گذاری – سرمایه گذاری می کند و استخدام برای پروژه های داخلی که “هسته اصلی ما به دنبال سرویس دهنده کسب و کار باقی می ماند”.

ادامه در: کوین تلگراف


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *