بخش دولتی علم و فناوری ایران می گوید بلاک چین می تواند اقتصاد ملی را بهبود بخشد

یک مقام رسمی، معاون ریاست جمهوری در علم و فناوری گفته است که بلاک چین می تواند به بهبود اقتصاد ملی کشور کمک کند. اظهارات وی توسط بخش انگلیسی روزنامه The Tehran Times در روز ۲۵ آذر گزارش شده است.


علیرضا دلیری، معاون توسعه و منابع مدیریت در ریاست معاونت علمی و فناوری، به نقل از این مطلب می گوید: “بلاک چین یکی از فناوری های جدید است که ایران باید با شرکای بین المللی هماهنگ کند، با توجه به اینکه “بیش از ۱۴۰ کشور” امروز از مزایای این اختراع استفاده می کنند.


دلیری در ادامه گزارش می کند که نگرانی برخی کشورها در مورد خطرات احتمالی فناوری است، اما اظهار داشت که اعتقاد وی مبنی بر این که بالقوۀ مثبت بلاک چین جبران کمبودهای آن است.


وی گزارش داد که اصول زیرساخت بلاک چین، با تاکید بر عدم تغییر آن و رمزنگاری قوی، اضافه کرد که ریاست معاونت ریاست جمهوری تصمیم به پیاده سازی این فناوری در زمینه های چندگانه – اگرچه ذکر نشده- داشته باشد.

منبع: کوین تلگراف

این مقاله یک مقاله با ترجمه خودکار است که ممکنه دارای ایراداتی در ترجمه باشد. برای مشاهده کامل متن به زبان اصلی به منبع مراجعه کنید.

برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم و خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. همچنان شما می توانید با استفاده از بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و فروش ارزهای رمزینه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *