بخش دولتی علم و فناوری ایران می گوید بلاک چین می تواند اقتصاد ملی را بهبود بخشد

یک مقام رسمی، معاون ریاست جمهوری در علم و فناوری گفته است که بلاک چین می تواند به بهبود اقتصاد ملی کشور کمک کند. اظهارات وی توسط بخش انگلیسی روزنامه The Tehran Times در روز ۲۵ آذر گزارش شده است.


علیرضا دلیری، معاون توسعه و منابع مدیریت در ریاست معاونت علمی و فناوری، به نقل از این مطلب می گوید: “بلاک چین یکی از فناوری های جدید است که ایران باید با شرکای بین المللی هماهنگ کند، با توجه به اینکه “بیش از ۱۴۰ کشور” امروز از مزایای این اختراع استفاده می کنند.


دلیری در ادامه گزارش می کند که نگرانی برخی کشورها در مورد خطرات احتمالی فناوری است، اما اظهار داشت که اعتقاد وی مبنی بر این که بالقوۀ مثبت بلاک چین جبران کمبودهای آن است.


وی گزارش داد که اصول زیرساخت بلاک چین، با تاکید بر عدم تغییر آن و رمزنگاری قوی، اضافه کرد که ریاست معاونت ریاست جمهوری تصمیم به پیاده سازی این فناوری در زمینه های چندگانه – اگرچه ذکر نشده- داشته باشد.

منبع: کوین تلگراف


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *