قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از سایت تبادل رمزینه

پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت سفارش سوالات متداول را نیز مطالعه نمایید.


این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی تبادل رمزینه (dom.ir) و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت تبادل رمزینه و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت تبادل رمزینه باید این قوانین را به طور کامل بخواند و بفهمد و بپذیرد. این حق برای سایت تبادل رمزینه محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.

استفاده از هرگونه امکانات تبادل رمزینه - ثبت نام - خرید - فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات تبادل رمزینه را ندارید.

طرفین قرارداد سایت اینترنتی دام دات آی آر (تبادل رمزینه) و به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.

مفاد قرارداد:

تعاریف و واژگان:

1- تبادل رمزینه سایت اینترنتی می باشد که تحت دامنه dom.ir از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

2- کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت تبادل رمزینه بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.

3- ارز الکترونیکی مانند وب مانی - پی پال - پرفکت مانی - بیت کوین یک ابزار مالی بدون بهره است که مورد خرید فروش قرار می گیرد و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا ژتون ارزش دار استفاده کرد.

4- ارز الکترونیکی مورد قبول آنهایی است که در سایت تبادل رمزینه لیست شده و مورد پذیرش سایت تبادل رمزینه برای خرید و فروش می باشد.پرداخت وجه عبارت است از انتقال وجه - ریالی یا دلار - یا به صورت معادل ارز الکترونیکی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.

5- روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در تبادل رمزینه مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط ارز الکترونیکی یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی تبادل رمزینه و یا انتقال بین المللی بانکی از طریق سوییفت یا دیگر روش های پرداخت باشد.

تبادل رمزینه خدمات زیر را برای کابر فراهم می سازد:

- تبدیل یک ارز الکترونیکی به ارز الکترونیکی دیگر با نرخ تبدیل معین و کارمزد معین و حداقل و حداکثر معین.

- فروش ارز الکترونیکی به کاربر و دریافت مبلغ معینی وجه پول رایج از وی.

- خرید ارز الکترونیکی از کاربر و پرداخت مبلغ معینی وجه رایج به وی.

- تبادل رمزینه خدمات خود را برای هر ارز الکترونیکی که در سایت لیست شده است و ممکن است طبق شرایط مختلف و به دلخواه تبادل رمزینه تغییر نماید به هر کاربر که بخواهد و منع قانونی نداشته باشد ارائه می کند.

با استفاده از خدمات تبادل رمزینه کاربر می پذیرد که:

- کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت تبادل رمزینه کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند

- کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است

- تبادل رمزینه از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان و احراز نشده، معذور است.

- قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

- قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موارد تغییر اعلام می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان هر خرید می باشد.

- کاربر موظف است قبل از ورود به درگاه و پرداخت ارز یا ریال خود، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل سفارش و قوانین را تایید و وارد درگاه شود . در صورت اعتراض به کسر کارمزد یا نا آگاهی، سایت تبادل رمزینه هیچ مسئولیتی درباره اشتباهات کاربر را نمی پذیرد.

- در سفارش فروش به سایت، در صورتی که سفارش کاربر بیشتر از زمان تعیین شده به طول بیانجامد و یا تغییرات قیمت بیشتر از نیم درصد باشد . سفارش می بایست توسط کارشناس مالی مورد ارزیابی و بررسی مجدد قرار گیرد.

- سفارش هایی که از طرف سایت انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت انجام شده است. در صورتی که ادرس کیف پول ارز یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد یا برگشت سفارش را ندارد.

- فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت - آی پی - آدرس - کارت شناسایی با تصویر - کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.

- سایت تبادل رمزینه مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.

- نرخ تبدیل و قیمت تبدیل ارزهای الکترونیکی مختلف توسط تبادل رمزینه تعیین می شوند و در روی سایت توسط کلیه ی کاربران قابل مشاهده خواهند و در هنگام سفارش نیز مبلغ دریافتی کاربر بعد از تکمیل سفارش با کسر کارمزد ها و با اعمال نرخ تبدیل به طور کامل و شفاف و دقیق به وی نمایانده می شوند.

- تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار تبادل رمزینه خواهد بود و سایت تبادل رمزینه می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

- هر گونه کارمزد - کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا ارز الکترونیکی به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و تبادل رمزینه هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.

- واریز معادل ارزهای خریداری شده در اولین و سریعترین زمان در ساعات اداری واریز می شوند. در ساعات غیر اداری ممکن است واریز به کمی تاخیر انجام شود. واریز معادل آلت کوین ها (اتریوم، ریپل و...) ممکن است زمان بیشتری طول بکشند.

- معادل ریالی ارزهای فروخته شده به تبادل رمزینه در اولین فرصت به حساب کاربران پایا زده می شود که این پرداخت ها در روز های کاری بسته به بانک بین ۲ تا ۳ بار در روز به حساب کاربران واریز میشود. البته کاربران می توانند توسط تیکت در خواست واریز وجه آنی به حساب خود کنند که در صورت امکان از طریق کارت به کارت یا حواله به حساب صورت می پذیر که البته کارمزد آن به عهده کاربر می باشد. (توجه فرمایید الزامی برای حواله آنی متوجه تبادل رمزینه نمی باشد و فقط بسته به شرایط و در صورت لزوم انجام می پذیرد، لطفا قبل از درخواست هماهنگی لازم با پشتیبانی انجام دهید)

- تبادل رمزینه هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت، و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز الکترونیکی یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.

- کاربر ایرانی سایت می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت تبادل رمزینه تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند.

- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با تبادل رمزینه به عهده ی خود کاربر خواهد بود و تبادل رمزینه هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

- کاربران گرامی توجه داشته باشید انجام چندین معامله و رد کردن برای ثبت سفارش در پایین ترین قیمت - در خرید و بالاترین قیمت در فروش - خلاف قوانین ثبت سفارش هست و در صورت مشاهده کمترین قیمت سفارش های ثبت شده مد نظر قرار داده می شود. (تمامی سفارش های شما اعم از ثبت شده، رد شده، تایید شده و تایید نشده در سیستم ثبت و نگهداری می شود)

کاربر می پذیرد که جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت و گزارش تراکنش مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق مطالب فاکتور خرید یا فروش ارائه شده و بند های قرارداد و قوانین فوق هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگر عملا و لسانا از سایت تبادل رمزینه dom.ir - مدیران - کارمندان - و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.