پارادایم از صندوق رمزارز جدید 2.5 میلیارد دلاری رونمایی کرد.

صندوق سرمایه‌گذاری جدید 2.5 میلیارد دلاری پارادایم، A16z  را به عنوان بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری در حوزه رمزارزها از سلطنت خلع کرده است.

شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Paradigm یک “صندوق خطرپذیر جدید” 2.5 میلیارد دلاری را برای گسترش سرمایه گذاری خود در شرکت ها و پروتکل های رمزارز معرفی کرده است.

بر اساس اعلامیه 15 نوامبر، بنیانگذاران پارادایم، فرد آهرسام و مت هوانگ اظهار داشتند که “صندوق و اندازه آن بازتابی از هیجان انگیزترین مرز در فناوری رمزارز است.”

فایننشال تایمز گزارش داد که این استخر در حال حاضر بزرگترین استخر در میان صندوق‌های رمزارز VC است، و از درآمد ۲.۲ میلیارد دلاری Andreesen Horowitz’s (a16z) در ژوئن سال جاری فراتر رفته است.

در این اطلاعیه اعلام نشده است که صندوق سرمایه گذاری جدید به کدام بخش ها در صنعت رمزارزها اختصاص خواهد یافت.

پارادایم در طول تاریخ روی پروژه های رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است که از وب 3.0 برای استقرار برنامه های خود استفاده می کنند، به طوری که تقریباً 11 شرکت از 40 شرکت و پروژه موجود در مجموعه خود شامل پروتکل های DeFi هستند. پارادایم همچنین در مبادلات رمزنگاری بومی، پلتفرم‌های استقراض و وام سرمایه‌گذاری کرده است. برخی از بزرگ‌ترین نام‌های موجود در مجموعه آن عبارتند از Coinbase، FTX، Uniswap و Sky Mavis.

علیرغم اینکه صندوق جدید پارادایم عنوان بزرگترین رمزارز را مدعی شد، اهرسام در توییتی نوشت که او و هوانگ «به تازگی شروع کرده‌اند».

اهرسام و هوانگ در این اعلامیه اظهار داشتند که ماموریت آنها برای “اولین و مفیدترین شریک برای کارآفرینان و جوامع کریپتو” تغییر نکرده است.

سرمایه‌گذاری‌های اخیر پارادایم شامل پروتکل وام‌دهی مبتنی بر سولانا، پروتکل جت، و بازی نبرد مبتنی بر توکنNFT غیرقابل تغییر AI Arena است. این شرکت اخیراً قرار گرفتن در معرض پلتفرم‌های NFT را افزایش داده است و در ماه آگوست در رویال و فراکشنال نیز سرمایه‌گذاری کرده است.

شرکت سرمایه گذاری کریپتو Paradigm در 15 نوامبر راه اندازی 2.5 میلیارد دلار “صندوق سرمایه گذاری جدید” خود را برای کمک به ادامه سرمایه گذاری در شرکت ها و پروتکل های رمزارز اعلام کرد.


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *