پلتفرم کریپتو رالی 12 میلیون دلار به توسعه دهندگان شخص ثالث اختصاص می دهد.

با افزایش تقاضا برای توکن های غیرقابل جوش و اجتماعات اجتماعی مبتنی بر بلاک چین، اکوسیستم در حال افزایش است.

پلتفرم رمزنگاری اجتماعی Rally 12 میلیون دلار برای توسعه دهندگان خارجی در نظر گرفته است تا عملکرد اکوسیستم را بهبود بخشد و به طور بالقوه زمینه را برای نوآوری های جدیدی فراهم کند که به نفع سازندگان خواهد بود.

این شرکت روز جمعه اعلام کرد که برنامه کمک های بلاعوض از طریق توکن های RLY، رمزنگاری بومی اکوسیستم Rally توزیع می شود. شورای توسعه دهندگان منتخب جامعه، مبلغ 5 میلیون دلار RLY را کنترل می کند و این امر به میزان قابل توجهی در مورد انواع پاداش ها و پاداش ها تقسیم می شود.

قبل از ایجاد برنامه جدید، رالی به Bonfire ،MintGate و David Young، خالق سکه PLAY، که بر اساس Rally ساخته شده بود، کمک های توسعه دهنده شخص ثالث اهدا کرد.

Rally سازندگان و هنرمندان را قادر می سازد تا رمزارزها خود را راه اندازی کرده و جوامع مستقلی را مستقیماً بر روی این پلتفرم ایجاد کنند. استفانی پریرا، نایب رئیس رالی، در پاسخ به سوالی در مورد نوع کار توسعه شخص ثالث که شرکت مایل است از آنها حمایت کند، گفت: “ما بر آنچه که بیشترین سود را در حال حاضر برای سازندگان خواهد داشت متمرکز شده ایم.” سه گیرنده اول از راه های متعددی مانند ایجاد پروتکل airdrop، ادغام نشانه های اجتماعی در بازی های تحت وب و توسعه ابزارک های سفارشی ارزش افزوده دارند.

پریرا نشانه های اجتماعی و توکن های غیرقابل نفوذ (NFT) را به عنوان دو حوزه ای که در آینده به توسعه بیشتری نیاز دارند، مشخص کرد. او توضیح داد:

“نشانه های اجتماعی و NFT هنوز در مراحل ابتدایی خود هستند، اما هرچه سازندگان بیشتری متمایل شده و آزمایش می کنند، ما نیاز به محصولات بیشمار جدید و مشتاق همکاری با توسعه دهندگان بیشتر می بینیم.”

بازار NFT طی یک سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده و به یکی از محبوب ترین موارد استفاده از بلاک چین تبدیل شده است. بر اساس داده های DappRadar، فروش NFT در سه ماهه سوم به 10.7 میلیارد دلار رسید و همه رکوردهای قبلی را شکست.

فعالیت پیرامون نشانه های اجتماعی نیز در حال افزایش است. همانطور که اخیراً کوینتلگراف گزارش داده است، ارائه‌دهنده زیرساخت توکن اجتماعی Roll اخیراً یک دور سرمایه‌گذاری 10 میلیون دلاری سری A را با حمایت IOSG Ventures، Huobi Ventures و دیگران به پایان رسانده است.


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *