وزیر السالوادور می گوید استفاده از بیت کوین برای دستمزد خیلی زود است.

وزیر رولاندو کاسترو گفت، خیلی زود است که در مورد دستمزدهای مبتنی بر بیت کوین در السالوادور صحبت کنیم.

وزیر کار و رفاه اجتماعی السالوادور گفته است که این کشور هنوز آماده اتخاذ بیت کوین (BTC) برای پرداخت حقوق نیست.

در یک توییت روز چهارشنبه، رولاندو کاسترو گزارش های محلی را که ادعا می کرد وزارت او تجزیه و تحلیل احتمال حقوق مبتنی بر بیت کوین را با مقامات وزارت دارایی و وزارت اقتصاد از روز دوشنبه آغاز کرده است، تکذیب کرد.

کاسترو تأکید کرد که او فقط به یک سوال پاسخ می دهد، اظهار داشت که “صحبت درباره دستمزد خیلی زود است”. این مقام افزود که اکنون در یافتن مشاغل بیشتر و بهتر برای السالوادورها متمرکز شده است. وی خاطرنشان کرد: “مسائل پولی تحت کابینه اقتصادی است و من بخشی از آن نیستم.”

اظهارات وزیر یک هفته پس از آن بود که السالوادور لایحه رئیس جمهور نایب بوکل را تصویب کرد که پیشنهاد قانونی قانون بیت کوین در این کشور است. تأثیرگذارهای رمزارزها از آن زمان برای ملاقات با بوکله به کشور کوچک آمریکای میانه رفتند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، قانون ادغام پولی السالوادور در سال 2001، که مبانی قانونی برای جایگزینی کلون سالوادوره با دلار ایالات متحده فراهم می کرد، تصریح کرده است که حقوق و دستمزد فقط به کلن یا دلار پرداخت می شود. هنوز مشخص نیست که آیا تأیید بیت کوین به عنوان پول قانونی در السالوادور بر اساس قانون موجود گسترش می یابد یا جایگزین آن می شود. در پیش نویس قانون رئیس جمهور نایب بوکله آمده است که “کمک مالیاتی می تواند با بیت کوین پرداخت شود” و “برای اهداف حسابداری، دلار آمریکا به عنوان ارز مرجع استفاده می شود.”


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *