سرمایه گذاری بیت کوین علی رغم سقوط 50 درصدی قیمت، بیش از هر زمان دیگر صعودی هستند.

سرمایه گذاران بیت کوین علی رغم سقوط 50 درصدی قیمت ، بیش از هر زمان دیگر صعودی هستند

یک بررسی نشان می دهد که سرمایه گذاران علی رغم افت بازار اخیر ، همچنان در بیت کوین و سایر رمزارزها صعودی هستند.

علی رغم اینکه بیت کوین (BTC) و بازار گسترده رمزارزها یکی از بدترین سقوط های خود را در حافظه اخیر تجربه کرده است، ظاهرا سرمایه گذاران در مورد آینده بیت کوین و تعداد زیادی از آلت کوین بیش از هر زمان دیگری سرسخت هستند.

این مطابق با نتایج یک نظرسنجی سرمایه گذاری خرده فروشی است که توسط شرکت رمزارزها Voyager Digital انجام شده است، که در آن 3،671 معامله گر با فرکانس بالا در پلت فرم Voyager نظرسنجی کرده است.

یافته های این نظرسنجی نشان داد که 81٪ از پاسخ دهندگان نسبت به آینده رمزارزها اطمینان بیشتری دارند، حتی پس از سقوط شدید قیمت در آوریل و مه، که بیت کوین و دیگران بیش از 50٪ ارزش خود را از دست دادند.

بسیاری از سکه ها از آن زمان به طور قابل توجهی بهبود یافته اند، اگرچه بازار هنوز نامشخص است. با وجود این، 87٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که قصد دارند دارایی رمزارز خود را در سه ماهه بعدی افزایش دهند – 80٪ که در همین را گفته است، افزایش می یابد.

حدود 39٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که انتظار داشتند قیمت بیت کوین تا پایان 2021 بین 56000 تا 70،000 دلار کاهش یابد، در حالی که 28٪ قیمت بیت کوین را بین 41000 تا 55،000 دلار پیش بینی کردند. درصد پاسخ دهندگانی که اعتقاد داشتند بیت کوین به قیمت 71،000 دلار می رسد، 18 درصد بود که در مقایسه با 20 درصد از نظرسنجی قبلی بود.

قابل توجه است، بیش از 9 نفر از 10 شرکت کننده در نظرسنجی اظهار داشتند که آنها فکر می کنند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در نهایت یک ETF بیت کوین را تأیید می کند – یک صندوق قابل معامله در بورس که به اعتقاد طرفداران رمزارزها، ارزش بیت کوین را از طریق قرار دادن آن در معرض سرمایه گذاری نهادی افزایش می دهد.

در میان آلت کوین هایی که پاسخ دهندگان گفتند که بیشترین صعودی را دارند ، کاردانو و آدا محبوب ترین است. حدود 55٪ گفتند که در کاردانو بالاتر از هر آلتکوین دیگر صعودی هستند ، دوج کوین در رتبه دوم 11٪ قرار دارد و پس از آن چین لینک 6٪ و پولکادات6٪ قرار دارند.

مدیر عامل شرکت ویجر دیجیتال، استیو ارلیچ اظهار داشت: با وجود سقوط اخیر، مشاهده ادامه ایمان به بازار رمزارزها دلگرم کننده است. ارلیخ پیشنهاد داد که نتایج این نظرسنجی نشان می دهد که بیشتر سرمایه گذاران روند نزولی بازار اخیر را به عنوان فرصتی برای خرید می دانند تا اینکه نشان دهند of وضعیت بدتر.

Ehrlich گفت: “این واقعیت که اکثریت قریب به اتفاق حجم نمونه بزرگ سرمایه گذاران ما نسبت به آینده رمزارزها اطمینان بیشتری دارند، نشان می دهد که مردم چگونه بی ثباتی ماه مه را در بسیاری از دارایی های رمزارزها به عنوان یک فرصت خرید می بینند.”

وی افزود: “یافته های ما نشان می دهد 87٪ از سرمایه گذاران به دنبال افزایش دارایی رمزنگاری شده خود در سه ماهه بعدی هستند که در مقایسه با آخرین نظرسنجی انجام شده در آوریل درصد بسیار بیشتری است.”


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *