کسی که کاهش ۸۴ درصدی بیت کوین را پیش بینی کرده بود، هدف قیمتی جدید ۵۰،۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین پیش بینی کرد!

پیتر برندت 71 ساله از معامله گران قدیمی بازار، که در ماه ژانویه سال گذشته کاهش 84 درصد بیت کوین را پیش بینی کرده است، اخیرا اعلام کرده است که قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری دنیا (بر اساس ارزش) در دو سال آینده به حدود 50،000 دلار خواهد رسید.

سخنان وی در یاهو فایننس منتشر شده است. وی بر این باور است که “نمودارها مبانی عرضه و تقاضا را منعکس می کنند و این که ما باید به آن نگاه کنیم تا آنها را دریابیم”، همچنین اضافه کرد که بین بازار نزولی سال گذشته و سال های 2013 تا 2015 شباهت زیادی است و احتمالا تاریخ تکرار خواهد شد. آنچیزی که از دسامبر 2017 تا آخر 2018 رخ داد دقیقا مشابه بازار نزولی سالهای 2013 تا 2015 بود. امروز ما می توانیم به راحتی آن را روی نمودار مشاهده کنیم.

کهنه کار بازار معتقد است که “الگو ها به طور قابل توجهی مشابه هستند و بر اساس آنها معتقدم که پیشگام بازار رمزینه (بیت کوین) به صورت سرتاسری وارد بازار صعودی خواهد شد” هر چند ممکن است دوباره کف قیمتی بیت کوین دیده شود یا نه، اما این مهم نیست،‌ مهم این است که بازار به زودی شروع به افزایش خواهد کرد.

این ماه بیت کوین حدود 29.5 درصد افزایش داشت و در حال حاضر در حدود 5180 دلار قیمت می خورد. به لطف یک خرید 20,000 بیت کوینی قیمت آن یک جهش داشته و حداکثر قیمت ۵ ماهه تشکیل داده است. پس از تشکیل کف قیمتی 3200 دلار بیت کوین در دسامبر سال گذشته، قیمت بیت کوین به صورت مقطعی در حال صعود بود تا به حدود 4000 دلار رسید و همین باعث شد که عده ای به اصلاح زمستان سرد بیت کوین را تمام شده بدانند و با اعتماد به نفس قیمت 10000 دلار را برای آن تا آخر امسال پیش بینی کنند.

اخیرا نیز تام لی، شریک مدیریتی و سرپرست بخش تحقیقاتی FundStrat، معتقد است که قیمت واقعی بیت کوین در حدود 14000 دلار است. همچنین با توجه به داده های Google Trends، علاقه به بیت کوین در این هفته افزایش یافته است. باید دید آینده به چه صورت برای دنیای رمزینه رقم می خورد.


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *