چه انتظاری از وقوع انشعاب سخت اتریوم که قسطنطنیه نام دارد، داشته باشیم؟

“خوش بینی محتاطانه.”

هادسون جیمسون، رابط توسعه دهنده برای بنیاد اتریوم، پنجمین ارتقا سیستم کل اتروم، یا همان قسطنطنیه را به این شکل توضیح دهد.

قسطنطنیه انتظار می رود که روز چهارشنبه، 16 ژانویه به وقوع بپیوندد، یک نوع ارتقاء شناخته شده به عنوان انشعاب سخت (Hard Fork) است که به این معنی است که باید به صورت یک جانبه در تمام گره ها در شبکه اعمال شود تا به طور کامل صورت پذیرد.

این رویکرد فرایندی است که با خطرات ذاتی همراه است. برای مثال، اگر تعداد کافی از کاربران با ارتقاء موافق نباشند، می تواند باعث تجزیه شبکه شود. چنین رویدادی در سال 2016 اتفاق افتاد، زمانی که یک انشعاب سخت بحث برانگیز پس از فروپاشی DAO منجر به ظهور دو بلوک چین مجزا، اتریوم و اتریوم کلاسیک شد.

با این حال، Afri Schoedon، مدیر ارشد مشتریان Parity ‌Etherum، اعلام کرد که خطر تقسیم بسیار کم است زیرا تصویب ارتقاء توسط استخرهای برجسته اتروم – طرف هایی که برای جلوگیری از تقسیم زنجیره ای مهم هستند – قوی بوده است.

بیشتر صاحبان و مدیران مرتبط با شبکه اتریوم و قراردادهای هوشمند در مورد این آپگرید حس و نظر خوب دارند و پیشرفت خوبی برای اتریوم پیش بینی می کنند.

متن کامل در: کوین دسک


برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم، خرید لایت کوین و خرید ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. شما می توانید با استفاده از خرید دلار اف بی اس در بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و هم فروش (Trade) چهار ارز برتر در سریعترین زمان کنید. همچنین می توانید فروش بیت کوین، فروش پرفکت مانی، فروش وبمانی، فروش اتریوم، فروش لایت کوین خود را با بهترین نرخ در سایت انجام دهید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته تبادل رمزینه همیشه در کنار شما هست. خوشحال می شویم پاسخگوی سوال های شما باشیم. برای اطلاع رسانی روزانه کانال تبادل رمزینه را دنبال کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *