بیت کوین بالای ۴۰۰۰ دلار به همراه رمزینه های برتر در فاز افزایشی

یکشنبه ۲۳ دسامبر، تمام ۲۰ ارز رمزینه رشد خوبی به خود دیده اند و همینطور بیت کوین وضعیت خود را بالای ۴۰۰۰ دلار تثبیت کرده است. (بر اساس داده های کوین مارکت کپ)

در زمان نوشته شدن بیت کوین در روز تقریبا ۴ درصد افزایش پیدا کرده است و ۴۰۵۰ دلار معامله می شود. (که البته در زمان ترجمه مقاله بیت کوین خود را با رشد ۲ درصدی به بالای ۴۱۵۰ رسانده است) با نگاهی به نمودار هفتگی آن، قیمت فعلی پایین تر از روز جمعه است که تقریبا ۴۲۰۰ دلار است. اما این ارز هنوز هم به طور قابل توجهی از کف قیمتی خود در ۳۲۹۴ دلار به بالاتر معامله می شود.

ریپل (XRP) – دومین ارز بزرگ رمزینه، با پنج درصد افزایش در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰.۳۷۴ دلار به معامله می رسد. (که البته در زمان ترجمه با ۱۳.۵ درصدر افزایش نسبت به دیروز به قیمت ۰.۴۲۵ دلار معامله می شود)

در نمودار هفتگی، قیمت فعلی به طور قابل توجهی بالاتر از ۰.۲۹۲ دلار است که قیمت آغازی این هفته ریپل بوده است.

ادامه در: کوین تلگراف

این مقاله یک مقاله با ترجمه خودکار است که ممکنه دارای ایراداتی در ترجمه باشد. برای مشاهده کامل متن به زبان اصلی به منبع مراجعه کنید.

برای خرید پرفکت مانی، خرید بیت کوین، خرید اتریوم و خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر می توانید به سایت تبادل رمزینه مراجعه نمایید. همچنان شما می توانید با استفاده از بروکر FBS (بروکر اف بی اس) اقدام به خرید و فروش ارزهای رمزینه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *